Dva týdny do maturiťáku

16. listopadu 2005 v 0:02 | Dan |  Maturitní ročník
Chytla mě dnes nějaká psavá. Právě jsem odeslal něco kolem 10 mailů, máte teď kvůli tomu asi lehce zahlcený schránky, jo, já vim, neměl bych furt tak mlejt, stejně moje maily málokdo čte.
Pokud bych měl analyzovat atmosféru školy, nejvýstižnější by bylo asi říct ANARCHIE. Za poslední tři školní dny jsme napsali tři písemky, ne zrovna nejbanálnějšího ražení a trošku mi z toho hrabe. Dnes to byla fyzika. Byla překvapivě lehká, Jirků mě tím potěšil. Je to hodný člověk. Dnes mu Tómy po písemce ukradl obě zadání a odnesl je do béčka, při druhém si toho Jirka všiml a zadání sebral. Někdo by řekl že byl naštvaný, ale mně přišlo, že byl spíš než cokoliv jiného smutný. Bylo to dost nevděčné k němu. Tómy se také řádně omluvil (dost na lítost) a Jirka odešel. To bylo celé. Nedělal scény. Nezanechalo to ve mě příjemný pocit i když jsem nebyl přímým účastníkem. Bylo mi Jirky vlastně dost líto.
Nehledě na to jsme byli ve škole dnes docela sami, protože všechny ostatní třídy šly na přednášku o AIDS. My jsme jaksi kvůli fyzice nešli.
Naše čtyř- nebo kolikačlenné Ball-Komtittee pravidelně pilně prací zabíjí nudné vyučovací hodiny. Chtěl bych jim vyjádřit obdiv, že s tím dosud nesekly (Y protože to jsou povětšinou naše dámy) a že se tak snaží. O hodinách skutečně moc pozor nedáváme. Anarchie. Paní Martínková. Zima nebo vedro, Koudy přetápí nebo vypíná topení = alles-oder-nichts-Gesetz. Také ho za to dennodenně odměňujeme pravidelnou dávkou odpadků v zadní části třídy pod radiátorem, odhazujíce zde igeliťáky se slovy "Koudy, uklízej!" O Schrieblově Schulgemeinschaftu se tedy moc mluvit nedá. Tříděný odpad je tříděný akorát tím, že pečlivě třídíme vyhazování papíru do plastu, plastu do smíšeného, aluminia do papíru a nejlépe "všechno všude", Kamilem již od páté třídy komentovaný to fenomén "košovej socialismus". Vzpomínám si na to jak jsme třídili minulý rok, vznikla z toho jedna fotka, schválně jestli někdo pochopí ten Vojtíškův surrealistický umělecký záměr. Upozorněme, že na začátku bylo jen toho koše s nápisem "Kein plastik" (=nevhazujte plast):
Druhdy (krásné staré slovo) mě Schriebl zastavil a říká mi, že jsem mluvil o BIOLOGIE IM TEAM na netu. Netušil jsem proč. Nikdy jsem nepoužil v písemné formě IM TEAM než tady, což byl právě ten problém: Schriebl mě ve spleti internetu našel! Údajně zadal do vyhledávače BIOLOGIE IM TEAM a vylezlo mu tohle. No představte si tu absurdní situaci kdy on sedí u počítače a vyhledává si kolikrát se ve světě vyskytuje IM TEAM...
Ve čtvrtek začínáme s předtancováváním na Ples Rakušanů na leden. Tedy doufám. Upřímně, všichni pánové tam jdou kvůli obleku na míru co za těch pár minut tance obdrží. Předtancovávání je letos nějak moc. To naše na maturiťák už nám vcelku jde, jak by také ne, když máme jen tejden na procvičení, v tuhle dobu už to jít musí. Na samotném maturiťáku případnou nervozitu porazí útok panáků, kteří zaútočí, řekl bych, hned z kraje večera...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KSS KSS | E-mail | 19. listopadu 2005 v 1:33 | Reagovat

doufam ze nebudou utocit tak intenzivne jako u sadu...

2 Dan Dan | 19. listopadu 2005 v 17:45 | Reagovat

jit na serpovani nalitej to jo, ale ne moc. precejen je to asi tak jedina prilezitost v zivote kdy musis ujit 20 metru ROVNE a kdy te pri tomto testu opilosti kontroluje neco kolem 500 - 1000 lidi.. ten kdo kdysi vymejslel maturitaky asi vedel ze tam bude muset nejak prinutit maturanty bejt aspon trochu pri smyslech...

3 Tómy Tómy | 19. listopadu 2005 v 22:46 | Reagovat

Haha, tak to jsou zajimavy postrehy...Kdy je vlastne to serpovani ? :-D To je nejak relativne pozde, ne?! Normalne jsem mel ted predstavu, jak si tak s 5/6 pivama jdu pro serpu a bude tam strasnej sin(x) :-D...co na to rikate chlapi?

4 lucka lucka | Web | 20. listopadu 2005 v 20:20 | Reagovat

tak Dány, zadej si do googlu bio im team a hoď to celý do uvozovek a myslím, že odkaz vyleze hned na druhý stránce... :-)

5 Dan Dan | 20. listopadu 2005 v 20:43 | Reagovat

ja sem fakt vrchol DEBILICISMU, schriebl shcreibesfeld me ted bude furt kontrolovat. ach, odzvonilo vsem skolokritickym textum!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama